Važno obaveštenje PDF Print E-mail
Written by Ana
Sunday, 04 September 2016 20:46

Природно-математички факултет

Институт за математику и информатику

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

МАТЕМАТИЧКА РАДИОНИЦА МЛАДИХ

Школске 2016/2017.године Математичка радионица младих наставља са радом у две секције: математика и информатика за ученике основних школа. Наставу ће реализовати наставници и сарадници Природно-математичког факултета у просторијама Института за математику и информатику Факултета (главна зграда, II спрат) и то према распореду (постоји могућност промена у распореду по оформљивању група) датом испод.

Разред

среда 19.30-21.30

Томислав Каљевић

уторак 19.30-21.30

Настава ће се одржавати почев од 12.09.2016. и трајаће 25 недеља (50 сати наставе) са паузама у току школских распуста и државних празника.

Годишња цена наставе за једног полазника је 12 500 динара, сем за наставу из информатике за V и VI разред која износи 9 000 динара. Плаћање се врши у целости или у 5 једнаких рата на жиро рачун Природно-математичког факултета (сваки полазник ће добити одштампане уплатнице). У цену је укључена и претплата за Математички лист и пријава за такмичење „Кенгур без граница“.

Умањења цене наставе се врше по више основа (преглед умањења је дат у наставку).

Умањења по основу успеха на такмичењима у претходној школској години су следећа.

· Ученик II или III разреда се у потпуности ослобађа плаћања уколико је у претходној школској години освојио било коју награду на такмичењу „Кенгур без граница“.

· Умањења цене наставе за ученике IV разреда одобравају се у следећим случајевима.

o Ученик се у потпуности ослобађа плаћања уколико је у претходној школској години освојио прву награду на општинском такмичењу или било коју награду на такмичењу „Кенгур без граница“.

o Ученик плаћа 40% школарине уколико је у претходној школској години освојио другу награду на општинском такмичењу.

o Ученик плаћа 70% школарине уколико је у претходној школској години освојио трећу награду на општинском такмичењу.

· Умањења цене наставе за ученике V, VI, VII и VIII разреда одобравају се у следећим случајевима.

o Ученик се у потпуности ослобађа плаћања уколико је у претходној школској години освојио прву награду на окружном такмичењу или било коју награду на такмичењима вишег ранга, као и на такмичењу „Кенгур без граница“.

o Ученик плаћа 40% школарине уколико је у претходној школској години освојио другу или трећу награду на окружном такмичењу или прву награду на општинском такмичењу.

o Ученик плаћа 70% школарине уколико је у претходној школској години освојио другу или трећу награду на општинском такмичењу.

Умањења по основу похађања више секција су следећа.

· Уколико један полазник похађа наставу у оквиру и математичке и информатичке секције надокнада за једну од секција се умањује за 50% (добија један Математички лист).

· Уколико из исте породице на наставу долази више деце, за свако наредно дете надокнада се умањује за 50% (добијају један Математички лист и пријаву за такмичење „Кенгур без граница“ за свако дете).

Last Updated on Sunday, 04 September 2016 20:48